Novinky

Doporučujeme!

18.12.2019 20:51

S velikou radostí oznamujeme, že Jasper z našeho C vrhu bude poprvé otcem. Jeho nevěsta je překrásná fenka z chovné stanice Z Valdštejnských lip!

Jedná se o jednu z nejlepších chovatelských stanic v České republice. V případě zájmu o štěňátko nás neváhejte kontaktovat a nebo přímo majitelku chovné stanice, Markétu Novákovou!

     

Don ´t Stop Believin´Lebombo je na světe!

30.03.2019 00:00

Že čekáme jen jedno štěňátko jsme vědeli. A neskrýváme, že je nám to převelice líto. O to více, že tato nádherná holčička se narodila s úplně malinkatým zálomkem na konci ocásku. Bohužel, i to je úděl chovatelství. Dlouho vybíráme, plánujeme, podstupujeme riziko inseminace a pak stačí, aby příroda měla trosku jiný názor, než my a pak už to jen obrečíme. 

Naštěstí je Eyrin (domácí jméno) úplně zdravotně v pořádku a má milující a úžasnou paničku Šárku. Které tímto moc děkuji za péči, kterou dává naší speciální (Belle-moje domácí jméno :))

Nemusím snad ani říkat, jak moc jsme ji všichni rozmazlovali. Zvlášť moje dcerka Terezka.

Zarrinka se opět vzorně starala celé období. Je to prostě úžasná matka!

Nyní má své rodičovské povinnosti už splněny a naplno si užívá spokojenosti doma a zasloužený důchod. 

 

VRH D 2019

10.02.2019 19:52

S velikou radostí představujeme rodiče vrhu D (Don ´t Stop) 2019!

Plánujeme D vrh na jaře 2O19

05.01.2019 16:35

Osud si s námi někdy tvrdě zahrává. Po delší odmlce musím doplnit všechny potřebné informace. 

Náš vrh C splnil naše očekávání a určitě by si zasloužil trochu pozornosti. "Štěňátka" budou za pár měsíců už dvouletá a musím říct, že většina z nich nasbírala už mnoho úspěchů. A to i velmi prestižních.

Časem budu doplňovat fotky, abyste měli představu, jak vypadají naše odchovy. 

 

Zároveň velmi ráda informuji, že plánujeme D vrh a budou to už poslední štěňátka mojí milované Zarry. Psa jsem hledala velmi dlouho. Téměř rok. A jsem nesmírně ráda, že jsem se s jeho majitelkou domluvila o jeho poskytnutí pro můj chovatelský program. 

Brzy Vám ho představím. 

Fotky štěňátek

11.07.2017 15:08

Na jednotlivé fotky štěňátek se můžete podívat pod stránkou Štěňátka - Vrh C - Deník štěňátek

Vrh C - "Catch" je na světě!

11.07.2017 14:23

7.7.2017 - lepší datum si Zarra na porod asi vybrat nemohla!

Zarra porodila v 61.den březosti. Do porodu  jsem se snažila zbytečně nezasahovat, avšak mé pomoci bylo potřeba - 2 štěňátka nás pěkně potrápili. 

Naštěstí všechno dobře dopoadlo a my se můžeme radovat z 9 krásných a naprosto zdravých štěňátek!

Máme 3 standardní holčičky, naprosto kouzelný! a 6 klučíku, z nichž 2 usoudili, že jim to bude více slušet bez ridge. A to jsou právě ta štěňátka, která přišla na svět sice přirozeně, ale při kterých jsme se obě zapotily. 

Musím znovu říct, že Zarra je naprosto úžasná máma. Je to holka šikovná!

Tento vrh je pro nás opravdu speciální a my pro ně hledáme jen a jen ty nej páníky! Některá štěňátka jsou ještě volná. 

Zarra

19.06.2017 21:10

 

 

Porod očekáváme kolem 8.7.2017. :))))

 

Zarra 37.den březosti

Vrh C 2017

20.03.2017 20:04

Představujeme Vám rodiče vrhu C, který je plánovaný na léto!

 

1. narozeniny našich BONBONKŮ

16.04.2016 14:44

Dnes je velmi důležitý den! Náš B-tým, sladcí bonbonci, slaví své 1. narozeniny!!!! Jako chovatel, nemůžu být pyšnější, všechna štěňátka jsou krásná, zdravá, mají perfektní charakter. a exteriér. Jsem opravdu velmi šťastná, že mají tak fantastické rodiny! Děkuji všem majitelům za tak krásnou prezentaci. BONBONCI, PŘEJEME VÁM JEN TO NEJLEPŠÍ A JEN SAMÉ DOBROTY! Vaše rodina z chovatelské stanice Lebombo, mamka Zarra a taťka Rebel! Máme Vás rádi!

            

Další cenné úspěchy našich potomků!

16.04.2016 14:24

Naším štěndům se opravdu daří! A my jsme samozřejmě moc rádi!

Přinášíme stručný přehled..

Blnde Isis by Lebembo - imp. Velká Británie

Isis jezdí na výstavy poměrně často a sbírá jeden úspěch za druhým. 

10.4.2017 se zúčastnila mezinárodní vystavy a svou třídu vyhrála, získala ocenění BEST PUPPY, ale to nebylo vše, poté získala HOUND GROUP PUPPY 1 a na závěr RESERVE BEST PUPPY IN SHOW!!!! 

Isis ovšem nezahálí ani na takové výstavě, jako je CRUFT. Jak jsem už zde psala, svými úspěchy získala kvalifikaci a na samotné, velmi prestižní výstavě získala ocenění PUPPY BITCH 2 !!!! V úspěch jsme doufali všichni, ale, že to bude hned druhé místo, o to se nám jen zdálo! :)

 

 

 

Blonde Baira by Lebombo - Greta, imp. Německo.

Greta se zúčastnila své výstavy poprvé a nastoupila rovnou do třídy juniorů. Greta se vrhla rovnou ne velkou klubovou výstavu Club ELSA in Grossenaspe v Německu a dostala od Dánské rozhodčí krásné posouzení s známku EXC.2!!! Moc gratulujeme k takovému začátku!

 

 

Blonde Moya by Lebombo - imp. Lithuania

Moya je na výstavách velmi úspěšná. 20-21.2.2017 se zúčastnila další mezinárodní výstavy a opět oba dva dny vyhrála! Získala dvakrát: EXC.1, JN, JUNIOR WINNER a splnila podmínky pro udělění - JUNIOR CHAMPION OF LITHUANIA!!!!

 

1 | 2 | 3 | 4 >>