Momentálně žádná štěňátka neplánujeme. Ale budeme Vás průběžně informovat o plánovaných vrzích našich odchovanců. Tudíž rodiny Lebombo!

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit!
 

Náš chov

Rodinné prostředí v našem chovu zaručuje individuální přístup a dobrou výchovu štěňat. Pozorně dbáme na kvalitu a zdraví chovných jedinců i jejich potomků. Chovu věnujeme maximální péči, optimální podmínky jako prvotřídní výživa a pravidelná veterinární péče jsou pro nás samozřejmostí. Našim svěřencům věnujeme veškerý svůj čas, štěňata od nás odcházejí plně socializována a bez problémů se adaptují v nových domovech.


Poradíme s výběrem

Nejste-li si jistí, zda je vaše rozhodnutí pořídit si právě tohoto mazlíčka správné, rádi zodpovíme všechny vaše otázky. Ať už máte dotazy ohledně chovu, výběru pohlaví, stravy či vhodných podmínek, vše s vámi prodiskutujeme a navrhneme nejlepší řešení.

Zůstaneme s vámi

Správný chovatel je se svými svěřenci i po jeho předání do nové rodiny a v naší stanici tomu není jinak. Potřebujete-li chovatelskou radu nebo se u vašeho zvířecího člena rodiny vyskytl nějaký problém, jsme Vám kdykoliv maximálně k dispozici. Spokojenost našich odchovanců a jejich majitelů je pro nás na prvním místě.

 

Využijeme všech našich zkušeností, abychom Vás dobře připravili na přítomnost nového člena rodiny. Dozvíte se především:

  • jaké je vhodné prostředí pro chov
  • jak zvolit správnou stravu
  • co vše dennodenní péče o nového mazlíčka obnáší
  • jak zajistit správný růst a vyhnout se výchovným chybám
  • kdy navštívit veterináře
  • ...a mnoho dalšího

Poskytneme Vám veškeré informace o všech aspektech života vašeho nového zvířecího kamaráda a rádi zodpovíme jakékoliv dotazy. Pro radu či pomoc při péči o něj Vám budeme i v budoucnosti samozřejmě kdykoliv k dispozici.