Catch a Falling Star Lebombo - Gucci

 
Gucci se narodila jako první. Ihned, jak jsem ji spatřila jsem věděla, že je naprosto speciální a že to bude ona, kterou si budu chtít nechat. 
Celý vrh byl natolik vyrovnaný, krásný a hlavně zdravý, že jsem jím byla nadšená. 
Bohužel k tragédii, ke které došlo u nás v rodině a která mi sebrala naprosto všechny síly a vůbec chuť do života, jsem musela udělat rozhodnutí, že si Gucci nenechám. Věděla jsem, že bych ji nemohla dát vše, co malé štěně pro správný vývoj a socializaci potřebuje. 
Měla jsem o ni nespočet zájemců. A nakonec jsem vybrala nejlépe, jak jsem mohla. Chtěla jsem ji mít blízko a věděla jsem, že Katka Huboňová, která vlastní chovatelskou stanici BAWEAN ´s Hope, jí dá naprosto úplně všechno. Že ji vezme do světa výstav, dopřeje ji společnost dalších dvou ridgebaccích dam. 
A tak se tak stalo. Jméno Gucci, které dostala ode mne, ji zůstalo. Je z ní nádherná dáma, získala již mnoho prvenství a titulů na mnoha výstavach. Zvítězila několikrat ve velmi těžké konkurenci a to nejen u nás, ale i v zahraničí. A může se pyšnit skvělými posudky od několika uznávanych rozhodčích a specialistů na plemeno.